Зварювальні роботи

Зварювальні роботи - це з'єднання металевих частин методом приварювання їх один до одного. Так можна отримати цілісний металопрокат. Цей спосіб застосовується при створенні мостів або дамб, опор ліній електропередач, в машинобудівній галузі та при зведенні споруд цивільного призначення - водостічних систем і т.д. З його допомогою можна створювати каркаси для будівель і інші об'ємні металоконструкції.

У «домашніх» умовах важко добитися необхідної якості. Замовляти професійні апарати? Це не завжди виправдано, особливо якщо вони потрібні вам лише періодично. До того ж вони дорого коштують. Одне з рішень - подати заявку в компанію зі спеціалізацією в даній області.

У різних фірмах вартість зварювальних робіт може бути різною. Але головне - їх проведення за вимогами ДСТУ, що пред'являються до виробництва металоконструкцій.

Вибирайте якість!

Компанія Goldi Group надає всі послуги на своїй виробничій базі. Тут є вся необхідна техніка та пости, на яких встановлено обладнання для проведення зварювання.

Всі працівники, які виконують дані послуги, мають спеціальну освіту. Зварювальники проходять підготовку, виконують вимоги техніки безпеки і видають відмінний результат.

У нас можна замовити не тільки виробництво металоконструкцій і доставку металопрокату в будь-які точки України. Ми також виконуємо великі заявки - від проекту до монтажу під ключ.